Puppy Chicken & Brown Rice Formula

Мінеральні речовини життєво необхідні і для цуценят, і для дорослих собак. Кісткове борошно, кальцій, фітин, гліцерофосфат, мінеральні підгодівлі, які включають в себе всі необхідні компоненти, грають важливу роль у формуванні кістяка цуценят.

PRO PAC Ultimates Puppy Chicken & Brown Rice Formula – це повноцінне харчування суперпреміум класу на основі м'яса курки та білої риби, спеціально розроблене для цуценят та собак в період вагітності чи лактації . Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (30%), цільні зерна рису (13%), білу рибу (6%), фрукти та овочі (8%).

Завдяки підвищеному вмісту поживних речовин ПРО ПАК Ультіматс Паппі Чікен енд Браун Райс Формула забезпечує необхідну кількість калорій для росту та активності і протеїнів для формування м'язів і зміцнення кісток. Колір гранул може відрізнятись природно. Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак в період лактації, вагітності та зростання.

Кілокалорій/кг: 3810 Фасування: 2.5 кг, 20 кг

Склад:

борошно з курки, коричневий рис, білий рис, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), рисові висівки, борошно з білої риби, м’якоть буряка, горох, насіння льону, яйця, яблука, чорниця, морква, шпинат, клітковина з чорниці, клітковина з журавлини, DL-метіонін, L-лізин, таурин, юкка, L-карнітин, бетакаротен, вітаміни, мінерали.

Гарантований аналіз:

протеїн 30%, жир 20%, зола 8,7%, клітковина 4%, волога 10%, натрій 0,3%, кальцій 1,7%, фосфор 1,2%

Харчові добавки:

Вітамін А 13 800 МО/кг, вітамін Д3 850 МО/кг, вітамін С 100 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 250 МО/кг, мідь (міді сульфат) 20 мг/кг, Омега-6 >3,75%, омега-3>0,75%, метіонін 1 мг/кг, лізин 1,3 мг/кг, таурин 0,05%, L-карнітин 15 мг/кг, бетакаротен 5 мг/кг, докозагексаєнова кислота (ДГК)>0,05%

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.