Meadow Prime

Сухий корм для собак з ягням найчастіше призначений для тварин з чутливим травленням, так як до складу раціонів входять продукти рослинного походження, що забезпечують правильну роботу кишечнику.

PRO PAC Ultimates Meadow Prime – це унікальна беззернова дієта суперпреміум класу для дорослих собак з чутливою шкірою і травленням, на основі м'яса ягняти і картоплі. Формула містить прості та поживні інгредієнти: ягня (20%), картоплю (20 %), фрукти та овочі (12%).

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак.

ПРО ПАК Ультіматс Медоу Прайм є прекрасною альтернативою, як для собак з особливими потребами, так і для здорових собак на усіх стадіях життя.

Колір гранул може відрізнятись природно.

Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Фасування: 2,5 та 12 КГ

Кілокалорій/кг: 3390

Склад:

борошно з ягняти, картопля, горох, олія каноли (консервована сумішшю токоферолів), клітковина гороху, натуральний ароматизатор, насіння льону, яйця, яблука, чорниця, морква, шпинат, клітковина чорниці, клітковина журавлини, DL-метіонін, L-лізин, таурин, юкка, L-карнітин, бетакаротен, вітаміни, мінерали.

Гарантований аналіз:

протеїн 23%, жир 12%,зола 8,2%, клітковина 5%, волога 10%, натрій 0,4%, кальцій 1,5%, фосфор 0,9% .

Харчові добавки:

Вітамін А 13 800 МО/кг, вітамін Д3 850 МО/кг, вітамін С 35 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 100 МО/кг, мідь (міді сульфат) 13 мг/кг, омега-6 >1,5%, омега-3>0,9%, метіонін 0,6%, лізин 1,4%, таурин 0,015%, L-карнітин 15 мг/кг, бетакаротен 3 мг/кг.

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.