Large Breed Puppy Chicken & Brown Rice Formula

На одне годування давайте цуценяті 15-20 хвилин часу, після чого сміливо прибирайте недоїдену їжу незважаючи на те, поїв він чи ні. Так Ви привчите цуценя їсти не розтягуючи процес годування.

PRO PAC Ultimates Large Breed Puppy Chicken & Brown Rice Formula – це свіжий підхід до харчування суперпреміум класу , створене для цуценят великих порід з урахуванням особливостей їх розвитку та собак в період вагітності. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (20%), цільні зерна рису (13%), фрукти та овочі (12%). Вміст глюкозаміну і хондроїтину допомогає знизити ризик виникнення захворювань кісток і суглобів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак в період лактації, вагітності та зростання.

Кілокалорій/кг: 3510

Фасування: 2.5 та 20 кг

Склад:

борошно з курки, коричневий рис, білий рис, горох, рисові висівки, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), борошно з білої риби, м’якоть буряка, протеїн з гороху, насіння льону, яйця, яблука, чорниця, морква, шпинат, клітковина чорниці, клітковина журавлини, DL-метіонін, L-лізин, таурин, глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфат, юкка, L-карнітин, бетакаротен, вітаміни, мінерали

Гарантований аналіз:

протеїн 26%, жир 14%, зола 7,6%, клітковина 5%, волога 10%, натрій 0,3%, кальцій 1%, фосфор 0,8%

Харчові добавки:

Вітамін А 13 800 МО/кг, вітамін Д3 850 МО/кг, вітамін С 35 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 100 МО/кг, мідь (міді сульфат) 19 мг/кг, омега-6 >3,1%, омега-3>0,8%, метіонін 0,6 мг/кг, лізин 1,3 мг/кг, таурин 0,05%, L-карнітин 15 мг/кг, бетакаротен 5 мг/кг, глюкозаміну гідрохлорид>400 мг/кг, хондроїтину сульфат>250 мг/кг, докозагексаєнова кислота (ДГК)>0,05%

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.