Large Breed Adult

Основний показник правильного годування - нормальна вгодованість собаки при добре розвиненій мускулатурі.

PRO PAC Ultimates Large Breed Adult Chicken & Brown Rice Formula – це спеціально розроблений раціон суперпреміум класу на основі м'яса курки для активних дорослих собак великих порід. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (20%), цільні зерна рису (18%), фрукти та овочі (12%).

ПРО ПАК Ультіматс Лардж Брід Едалт Чікен енд Браун Райс Формула містить баланс протеїну і жиру в комбінації з вуглеводами, необхідний для правильного харчування великих і дуже великих собак. Оптимальний рівень вітамінів і мінеральних речовин допомагає собакам залишатися здоровими і енергійними. Використання легко засвоюваних вуглеводів сприяє збереженню міцної мускулатури, гарної постави і підтримці організму собаки в чудовій формі.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак.

Кілокалорій/кг: 3500

Фасування: 20 кг

Склад:

борошно з курки, коричневий рис, білий рис, горох, рисові висівки, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), м’якоть буряка, насіння льону, яйця, яблука, чорниця, морква, шпинат, клітковина з чорниці, клітковина з журавлини, DL-метіонін, L-лізин, таурин, глюкозаміну гідрохлорид, хондроїтину сульфат, юкка, L-карнітин, бетакаротен, вітаміни, мінерали.

Гарантований аналіз:

протеїн 23%, жир 13%, зола 6,7%, клітковина 5%, волога 10%, натрій 0,2%, кальцій 1%, фосфор 0,9%.

Харчові добавки:

Вітамін А 13 800 МО/кг, вітамін Д3 850 МО/кг, вітамін С 35 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 100 МО/кг, мідь (міді сульфат) 19,5 мг/кг, омега-6 >3%, омега-3>0,6%, метіонін 0,7мг/кг, лізин 1 мг/кг, таурин 0,05%, L-карнітин 15 мг/кг, бетакаротен 5 мг/кг, глюкозаміну гідрохлорид>400мг/кг, хондроїтину сульфат>250 мг/кг.

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.