Chicken & Brown Rice Formula

Правильне харчування (їжа, збагачена вітамінами і мінералами), часті прогулянки на свіжому повітрі і трепетне ставлення господарів - все це, безумовно, впливає на здоров'я собаки.

PRO PAC Ultimates Chicken & Brown Rice Formula – це повноцінний щоденний раціон суперпреміум класу на основі м'яса курки для собак на усіх стадях життя. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (20%), цільні зерна рису (15%), фрукти та овочі (12%). Чікен енд Браун Райс легко засвоюється та знижує ризик появи проблем зі шкірою та шерстю. L-карнітин і таурин підтримують здоровий стан імунної та серцево-судинної системи.

До складу не входять кукурудза, соя, пшениця. Колір гранул може відрізнятись природно. Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак.

Кілокалорій/кг: 3570

Фасування: 2.5 та 20 кг

Склад:

борошно з курки, коричневий рис, білий рис, рисові висівки, горох, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), м’якоть буряка, насіння льону, яйця, яблука, чорниця, морква, шпинат, клітковина з чорниці, клітковина з журавлини, DL-метіонін, L-лізин, таурин, юкка, L-карнітин, бетакаротен, вітаміни, мінерали.

Гарантований аналіз:

протеїн 26%, жир 15%, зола 7,3%, клітковина 5%, волога 10%, натрій 0,2%,кальцій 1,2%, фосфор 1,1%

Харчові добавки:

Вітамін А 13 800 МО/кг, вітамін Д3 850 МО/кг, вітамін С 35 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 100 МО/кг, мідь (міді сульфат) 20 мг/кг, омега-6 >3,4%, омега-3 > 0,65%, метіонін 0,8 мг/кг, лізин 1,1%, таурин 0,015%, L-карнітин 15 мг/кг, бетакаротен 3 мг/кг.

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.