Savanna Pride

В диких умовах Сервали харчуються тим, що вдасться зловити на полюванні (дрібними тваринами, птахами). Іноді поїдають овочі і фрукти. Раціон Саван повинен бути приблизно таким же: м'ясо та трохи клітковини і вітамінів.

PRO PAC Ultimates Savanna Pride Indoor Formula– це свіжий підхід до беззернового харчування супер-преміум класу, на основі м'яса курки для котів що живуть у приміщенні. Формула містить прості та поживні інгредієнти: курку (35%), горох (25%), фрукти та овочі (12%). ПРО ПАК Ультіматс Саванна Прайд використовує високоякісне джерело білка, щоб допомогти побудувати і підтримувати сильні м'язи і здоровий блиск шерстію Формула багата поживними речовинами, які допомагають підтримувати відмінне травлення і здоров'я кишечника. Правильний рівень кальцію та фосфору допомагає формуванню міцних кісток і зубів.

Колір гранул може відрізнятись природно. Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для котів.

Кілокалорій/кг: 3730

Фасування: 2 кг, 6 кг

Склад:

борошно з курки, горох, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), нут, тапіока, м’якоть буряка, борошно з білої риби, целюлоза, протеїни з гороху, натуральні ароматизатори, насіння льону, яйця, яблука, чорниця, морква, шпинат, журавлина, таурин, DL-метіонін, L-лізин, бетакаротен, L-карнітин, юкка, розмарин, вітаміни, мінерали.

Гарантований аналіз:

протеїн 34%, жир 15%, клітковина 6%, зола 7,4%,волога 10%, натрій 0,3%, кальцій 1,2%, фосфор 0,8%, магній 0,11%.

Харчові добавки:

Вітамін А 14000 МО/кг, вітамін Д3 1000 МО/кг, вітамін С 100 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 200 МО/кг, мідь (міді сульфат) 20 мг/кг, омега-6 >2,5%, омега-3>0,5%, метіонін 6500 мг/кг, лізин 18000 мг/кг, таурин 0,15%, L-карнітин 50 мг/кг, бетакаротен 10 мг/кг.

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.