Deep Sea Select

Риба, що входить до складу, спіймана в природному середовищі, а не вирощена в ставках рибних господарств (а значить, вважається більш корисною, багатшою на вітаміни, мінерали і жирні кислоти)

PRO PAC Ultimates Deep Sea Select Indoor Formula – це свіжий підхід до беззернового харчування суперпреміум класу для котів та котенят, що живуть у приміщеннях. Формула містить прості та поживні інгредієнти: білу рибу (27%), горох (25%), фрукти та овочі (12%). За рахунок високоякісного основного джерела білку ПРО ПАК Ультіматс Діп Сі Селект дозволяє задовольнити унікальні потреби котів та котенятю, що живуть у приміщеннях. Кожна гранула переповнена Омега-3 і Омега-6 для здорової шкіри та блискучої шерсті. Формула багата на поживні речовини, які допомагають підтримувати відмінне травлення і здоров'я кишечника. Правильний рівень кальцію та фосфору допомагає формуванню міцних кісток і зубів.

Не містить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO) щодо вмісту нутрієнтів в кормі для собак.

Кілокалорій/кг: 3700

Фасування: 2 кг, 6 кг

Склад:

борошно з білої риби, горох, протеїни гороху, олія каноли (консервована сумішшю токоферолів), яйця, нут, тапіока, м’якоть буряка, целюлоза, природні ароматизатори, яблука, чорниця, морква, шпинат, журавлина, таурин, DL-метіонін, L-лізин, бетакаротен, L-карнітин, юкка, розмарин, вітаміни, мінерали.

Гарантований аналіз:

протеїн 32%, жир 15%, клітковина 6%, зола 8,2%, волога 10%, натрій 0,35%, кальцій 1,4%, фосфор 1,05%, магній 0,1%.

Харчові добавки:

Вітамін А 14000 МО/кг, вітамін Д3 1000 МО/кг, вітамін С 100 мг/кг, Вітамін Е (α-токоферол) 200 МО/кг, мідь (міді сульфат) 17 мг/кг, омега-6 >2,4%, омега-3>1%, метіонін 9500 мг/кг, лізин 26000 мг/кг, таурин 0,15%, L-карнітин 50 мг/кг, бетакаротен 10 мг/кг.

Рекомендації з годівлі:

використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої питної води.

Термін споживання зазначено на упаковці та складає 18 місяців від дати виробництва.

Зберігання: у прохолодному сухому місці.